O firmie
 

Oferta wyrobów ze stali czarnej – blachy stalowe, dwuteowniki, stal zbrojeniowa.

Hurtownia stali czarnej Ulamex oferuje swoim klientom blachy stalowe w gatunkach S235-S355. W naszej ofercie znajdziecie również blachy trudnościeralne typu HARDOX.

Firmy konstrukcyjne mogą otrzymać od nas bezpłatną wycenę na dwuteowniki typu IPN, IPE, HEB i HEA. Dodatkowo w ofercie znajdują się profile stalowe, ceowniki oraz kątowniki, które z pewnością znajdą swoje zastosowanie podczas budowania złożonych konstrukcji. Współpracując z firmami konstrukcyjnymi zapewniamy stałe zaopatrzenie w wysokiej jakości produkty dzięki czemu nasi klienci budują solidną grupę swoich stałych zleceniodawców i znacząco poprawiają swój wizerunek w branży.

Hurtownia Ulamex posiada szeroki asortyment stali zbrojeniowej. Firmy budowlane nieprzerwanie zaopatrują się u nas w stal żebrowaną oraz gładką do budowy wszelkiego rodzaju zbrojeń. Dodatkowo mogą one od razu zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne artykuły potrzebne przy budowach domów i innych budynków użytkowych. Firma Ulamex umożliwia klientom zakup wszystkich potrzebnych artykułów w jednym miejscu tak aby nie tracić cennego czasu na kompletowanie narzędzi oraz towaru niezbędnych do rozpoczęcia pracy.

do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium