Praca

Jeśli jesteście zainteresowani pracą w firmie ULAMEX to zapraszamy do wysyłania CV na adres: rekrutacja@ulamex.com.pl

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 505551507

Kierowca:

Miejsce pracy: Tomaszów Maz./Zawada

Zakres obowiązków:

  • Realizację dostaw do klientów
  • Czynności magazynowe (min. rozładunek i załadunek samochodów wózkiem widłowym)
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie i porządek w miejscu pracy

Idealnym kandydatem jest osoba:

  • Z prawem jazdy kat. C lub C+E (mile widziane), Karta kierowcy oraz aktualne
    świadectwo kwalifikacji
  • Z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu ciężarowego
  • Uczciwa i chętna do pracy,
  • Dynamiczna w działaniu, zaangażowana, dyspozycyjna i odpowiedzialna
  • Z uprawnieniami na kierowanie wózkami widłowymi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • dodatkowa premia
  • Ciepłą, rodzinną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole pracowników

Handlowiec:

Miejsce pracy: Tomaszów Maz / Zawada. Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów obecnym i nowym klientom
  • Rozwój nowych rynków sprzedaży poprzez zdobywanie nowych klientów
  • Szukanie nowych możliwości zwiększania sprzedaży
  • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji handlowych z klientami
  • Terminowe i regularne rozliczanie dokumentów.

  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Z łatwością w nawiązywaniu trwałych kontaktów handlowych z klientami
  • Dyspozycyjna i chętna do sumiennej pracy, potrafiąca dostosować się do oczekiwań oraz profesjonalnie i rzetelnie wykonywać swoje zadania
  • Z dobrą organizacją własnej pracy
  • Ze znajomością obsługi komputera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • korzystny system wynagrodzeń (stała podstawa + system premiowy)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju, awansu, perspektywy na przyszłość
  • spotkania integracyjne

Magazynier:

Miejsce pracy: Zawada/Tomaszów Maz.

  • przyjmowanie towarów do magazynu (weryfikacja jakościowa i ilościowa)
  • kompletowanie i wysyłka towarów z magazynu
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz na podległym obszarze magazynu
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy
  • obsługa wózka widłowego.

  • z uprawnieniami do obsługi wózka widłowego i/lub prawo jazdy kat.B,
  • zaangażowana, dyspozycyjna i odpowiedzialna
  • z umiejętnościami pracy zespołowej
  • doświadczenie w pracy mile widziane
  • znajomość obsługi komputera i programów służących do monitorowania zapasów magazynowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • bezpieczne i stabilne zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ
  • gorący posiłek
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju, awansu, perspektywy na przyszłość.
do góry
Platforma jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium